Son Dakika Güncel Siyaset Ekonomi Spor Dünya Sağlık Eğitim Söyleşi Teknoloji Kültür-Sanat Video Analiz
Ana Sayfa > Sağlık > Makyajda kusursuzluk
Makyajda kusursuzluk
...
18-05-2017 23:30
Sağlık
0 Yorum
Haberi Yazdır

Kusursuz bir makyaj hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Güzellik olgusu tarih boyunca önemli olmuş, hatta Yunan mitolojilerinde bile yerini almıştır. Öyle ki Antik Yunan’da güzellik tanrısı kabul edilen Afrodit güzelliği, günümüz güzellik anlayışına ilham kaynağı olmuştur. Güzellik için yapılan sayısız uygulamanın en yaygın olanı kuşkusuz makyaj. Güzellik endüstrisinin başrolünü oynayan makyajın kusursuzluğu ise güzellik algısı üzerinde oldukça etkili.  Tam bu noktadan yola çıkan Fresh’n Soft, makyaj düzeltme çubuklarıyla sizlere kusursuz bir makyajın kapısını aralıyor.

Kusursuz hatlı makyajların sırrı Fresh’n Soft makyaj düzeltme çubukları!

Fresh’n Soft makyaj düzeltme çubuğu, %100 doğal pamuktan üretilen bir dokuya sahiptir. Bu yapısı ile göz ve dudak gibi hassas bölgeler de dâhil, yüz çevresindeki her bölgede rahatça kullanılabilir. Otomatik makinelerde el değmeden üretilen Fresh’n Soft makyaj düzeltme çubuğu, kozmetik yönetmeliğince istenilen tüm testlerden başarıyla geçerek, kişisel bakımınızı güvence altına alıyor. Dermatolojik testlerle de ciltle olan uyumluluğu onaylanan Fresh’n Soft makyaj düzeltme çubuğu, cildinizin sağlığından ödün vermeden makyajınızı düzeltmenizi sağlıyor.

Pamuk dokusu, yüzün farklı bölgelerinde kullanılabilen yapısı ve inceden kalına uzanan ucuyla, makyaj sürecinde kadınların en büyük yardımcısı oluyor. Fresh’n Soft makyaj düzeltme çubuğu ile siz de makyajınızı pratik bir şekilde, zamandan tasarruf ederek tamamlayabilirsiniz.

Etiketler :
Makyajda kusursuzluk -
18-05-2017 23:30
Sağlık
0 Yorum
Haberi Yazdır
YORUM YAZ
SICAK GÜNDEM
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Sessiz Haber
Kodlama : Networkbil.net