Son Dakika Güncel Siyaset Ekonomi Spor Dünya Sağlık Eğitim Söyleşi Teknoloji Kültür-Sanat Video Analiz
Ana Sayfa > Dünya > Makedonya'da Sünnet
Makedonya'da Sünnet
...
18-05-2017 23:32
Dünya
0 Yorum
Haberi Yazdır

MAKEDONYA’DA SÜNNET COŞKUSU
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BURSA KIRÇOVALILAR DERNEĞİ ORGANİZASYONUNDA MAKEDONYA KIRÇOVA HALVETİ HAYATİ ÇULLU BABA TEKKE CAMİİ KÜLLİYESİNDE DÜZENLENEN SÜNNET ŞÖLENİNDE 35 ÇOCUK ERKEKLİĞE İLK ADIMINI ATTI.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kırçovalılar Derneği organizasyonunda Makedonya Kırçova Halveti Hayati Çullu Baba Tekke Camii külliyesinde düzenlenen sünnet şöleninde 35 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

Törene Kırçova Belediyesi temsilcileri, Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen Kültür A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Emir Cemal Beşkardeş, Bursa Kırçovalılar Derneği Başkanı Sedat Topaloğlu, Kırçova Müftüsü Murat ef. Hüseini, Kırçova Çullu Baba Tekke Camii külliyesinin imamı Reşat Bilbil’in yanı sıra çarşı esnafı da katıldı.

Bursa Kırçovalılar Derneği Başkanı Sedat Topaloğlu, Kırçova’da düzenledikleri ilk sünnet töreni dolayısıyla memnuniyetlerini dile getirirken, bu tür organizasyonların devamının geleceğini ifade etti. Kültür A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Emir Cemal Beşkardeş de, “Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak birçok yerde bu tür organizasyonları gerçekleştirdik. Bu merasime vesile olan Sedat Topaloğlu’na da teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Etiketler :
Makedonya'da Sünnet -
18-05-2017 23:32
Dünya
0 Yorum
Haberi Yazdır
YORUM YAZ
SICAK GÜNDEM
Künye Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Sayfam Yap Rss - Xml Siteme Ekle İletişim
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
2011
© Sessiz Haber
Kodlama : Networkbil.net