• 12 Aralık 2018 23:35
article

Gelinlik fuarında Hande Yener izdihamı

İzmir´de gerçekleşen IF Wedding Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarında Hande Yener izdihamı yaşandı.
Hande Yener, İzmir´de gerçekleşen IF Wedding Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarında, bir firmanın d

İzmir´de gerçekleşen IF Wedding Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarında Hande Yener izdihamı yaşandı.
Hande Yener, İzmir´de gerçekleşen IF Wedding Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarında, bir firmanın defilesine konuk olarak kendisine özel tasarlanan abiye kıyafetle hayranlarının karşısına çıktı. Hande Yener hayranları ise ünlü sanatçıyla hatıra fotoğrafı çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
İzmir´de olmaktan ötürü çok memnun olduğunu belirten Hande Yener, "Türkiye´de çok başarılı ve mutluyum. Dünya´da da bizim sesimizi duyurmak istiyorum. Hepimizi gururlandırmak istiyorum. Bunlar milli duygular, `işte bizim kız yapmış´ desinler istiyorum. O heyecanı hepimiz yaşayalım. Buradan Türkiye´den herkes izlesin ve bu başarıyla herkes gurur duysun istiyorum. Bu hissi bu duyguyu hep birlikte paylaşalım. Bu tamamen milli duygularla yapılmış bir proje. Aynı zamanda zaten ben yurt dışında da single yapmaya devam edeceğim. Yani 1 tane 2 tane yapmayacağım sürekli yurt dışında üreteceğim. Kendi ülkeme de de üreteceğim" dedi.
Firmayla birlikte ok uçuk kostümler tasarladıklarını da ifade eden Yener, "Zaten yönetmenimiz çok uçuk, Amerikalı bir yönetmenle çalışacağım. Şimdi o bize kliple ilgili fikirlerini yollayacak sonra kostüm çalışmaları başlayacak. Sanırım bu süreç bir 3 ay kadar sürebilir ama çok titiz ve hummalı bir şekilde ilerleyeceğiz" ifadelerini kullandı.
Fuar kapsamında yarın da dünyaca ünlü aktrist Lindsay Lohan defileye konuk olacak.
(Yaşar Ozan Mayasız/İHA)